חידוש דלתות בהרצליה

מנעולן הרצליה » חידוש דלתות בהרצליה
יש אפשרות לבצע חידוש דלתות בהרצליה, ולא להחליף את כל הדלת לחדשה. לא כולם יודעים, אבל חידוש דלתות היא אופציה מצוינת למי שרוצה לחדש את המראה של הדלת, להחליף את הצילינדרים השונים ולשפץ אותה באופן כללי. הדלת המתקבלת נראית ממש כמו חדשה והמחיר הוגן וסביר.

מתי לבצע חידוש דלתות בהרצליה

  • מראה מרופט – כאשר המראה של הדלת לא נראה טוב. הדבר יכול להיות בגלל חבלות מכוונות בדלת כגון שריטות עם המפתח, שריטות של בעל חיים ועוד. נוסף על כך ייתכן והתרחש בדלת בלאי עם השנים והציפוי שלה התקלף באופן טבעי.
  • במקביל להחלפת צילינדר – השנים עושות את שלהן וגם הצילינדרים הטובים ביותר עוברים בלאי. המפתח נתקע, הצילינדר חורק ועוד. החלפת צילינדר זו הזדמנות טובה לחדש את מראה הדלת כולה
  • התקנת מנעול נוסף – כיום יש אביזרי בטחון מעולים, נוסף על הצילינדר הראשי. התקנה של מנעול כספת עליון כרוכה בקדיחות בדלת, ולכן זו הזדמנות להחליף את כל המנגנונים המכאניים בדלת, במקביל להחלפת הציפוי וכל שאר החלקים בדלת הניתנים לחידוש והחלפה.

מכל הדוגמאות הללו אנו רואים כי אין צורך לרוץ ולהזמין דלת חדשה בכל פעם שיש בדלת בלאי, פגם או בעיות. דלתות חדשות עולות הרבה כסף ואין שום צורך להחליפן בתדירות גבוהה ויש אפשרות במקום דלת חדשה לבצע חידוש דלתות בהרצליה.

כיצד מתבצע חידוש דלתות בהרצליה

חידוש דלתות בהרצליה מתבצע בדרך הבאה, בשלבים אחדים: אם מדובר בבעיה דקורטיבית או ברצון לחדש את מראה הדלת הישנה, אפשר להדביק עליה טפט בדוגמה שאתם בוחרים. לחלופין, אם הדלת עשויה מעץ אפשר לשייף אותה ולצבוע אותה בצבע שאתם בוחרים.

מומלץ במסגרת חידוש הדלת גם להחליף את הצילינדרים, כדי לוודא שהמפתח הישן לא התגלגל לידיים לא רצויות. במסגרת החלפת הצילינדר נוודא גם שימון כהלכה של כל הצירים, כדי למנוע חריקות ובעיות בעתיד.

לפעמים כוללת דלת גם חלקים נוספים, כגון זכוכית או פיתוחים מעץ הדורשים טיפול מיוחד.

הזמנת חידוש דלת

  • מומלץ לבצע חידוש דלתות בהרצליה אצל איש מקצוע. הניסיון לבצע את השיפוץ לבד עלול להסתיים במפח נפש, בהדבקה לא מדויקת, בצילינדר שלא עובד, בהרס דקורציה ועוד.
  • מנעולן מהרצליה עומד לרשותכם כדי לבצע את כל השלבים של חידוש דלת מהמסד ועד הטפחות.
  • החידוש יתבצע לאחר בדיקה יסודית של מבנה הדלת, סוג הדלת, מצב הצילינדרים ורמת הבטיחות שלהם.
  • מומלץ כי חידוש הדלת יכלול גם התקנה של צילינדר חדיש ואף הוספה של מנעול כספת עליון, כדי להעלות את מיגון הבית, במקביל לפן הדקורטיבי.
Call Now Buttonמנעולן 24 שעות - 0777112001