מנעול כספת בהרצליה

מנעולן הרצליה » מנעול כספת בהרצליה
מנעול כספת מעלה את הביטחון בבית ובמשרד. זהו מנעול בעל מנגנון פתיחה מתוחכם, המקשה על הפורצים לפרוץ אליכם הבית, גם אם יש ברשותם המפתח של הצילינדר התחתון. המנעול מזיז מערכת של בריחים גדולים העשויים מפלדה מחוסמת, ותכונה זו מקשה מאוד לפרוץ אותו.

התקנת מנעול כספת בהרצליה בבית או במשרד מעלה בהם את הביטחון ונותנת לכם שקט נפשי.

 

דרך הפעולה של מנעול כספת

  1. מנעול כספת, הידוע גם בשמו 'מנעול ג'ואל', מותקן בדרך כלל בחלק העליון של הדלת.
  2. המפתח הוא בעל צורה אופיינית, גוף המפתח ארוך מהרגיל, עשוי כולו ממתכת וסופו סיומת רחבה.
  3. מפתח זה מזיז סדרת פינים הנמצאים בתוך הצילינדר, ורק כאשר נוצרת התאמה מושלמת ניתן לסובב את המפתח.
  4. סיבוב המפתח מפעיל מערכת גלגלי שיניים, ואלה מזיזים מערכת של שלושה בריחים גדולים. בריחים אלה עשויים מפלדה מחוסמת, המקנה להם חוזק בלתי רגיל.

מנעול כספת בהרצליה נחשב לאחד מאמצעי ההגנה הטובים ביותר וכמעט בלתי אפשרי לפרוץ אותו, ולכן מומלץ לדאוג כי בדלת הכניסה בבית או במשרד יותקן גם מנעול כספת, בלי קשר לאיכותו של הצילינדר הרגיל.

היתרונות של התקנת מנעול כספת בהרצליה

למנעול כספת בהרצליה כמה יתרונות בולטים, המעמידים אותו כאחת האופציות המועדפות לבעלי בתים ומשרדים המחפשים ביטחון מושלם לדלת הכניסה:

  • הרתעה – הגנבים מודעים לאיכותה של המערכת הפנימית של מנעול זה, הכוללת סדרת בריחים העשויים מפלדה מחוסמת. אין אפשרות לפרוץ מנעול כספת בהרצליה באמצעות לום, ולכן הפורצים יודעים שניצבת בפניהם משימה כמעט בלתי אפשרית לפרוץ דלת זו, והם יחפשו דלת אחרת ללא מנעול כספת.
  • ביטחון כפול – יש דלתות שנסגרות באמצעות טריקה ולא תמיד הדייר זוכר לנעול אחריו את הדלת. אם נועלים את הדלת באמצעות מנעול כספת עליון, הבית מוגן גם אם לא זכרתם לנעול את המנעול התחתון.
  • מערכת נפרדת – לפעמים מפתחות של מנעול תחתון הולכים לאיבוד. ילדים מאבדים מפתחות, העוזרת התחלפה ואתם לא יודעים אם המפתח שוכפל וכדומה. גם אם לאדם זר יש את המפתח למנעול התחתון, הוא לא יוכל להיכנס הביתה כי הבית מוגן גם באמצעות מנעול כספת בהרצליה.

למנעול כספת עליון יתרונות רבים. זהו מנעול שנחשב כמעט כבלתי ניתן לפריצה ולכן משמש אנשים רבים כאופציה לביטחון כפול בדלת, נוסף על הצילינדר הרגיל.

התקנת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת בהרצליה אינה מסובכת, והמנעולן בהרצליה יגיע אליכם עד הבית או המשרד כדי להסביר על מנגנון פעולת מנעול כספת. מומלץ למקם אותו בחלק העליון של הדלת והתקנתו נעשית בעזרת כלים מיוחדים שאינם גורמים לדלת נזק.

מנעול כספת מוכר ומומלץ על ידי משטרת ישראל וחברות הביטוח כאמצעי מיגון ראשי. החומרים האיכותיים, חוסר האפשרות לפרוץ אותו בלום והמנגנון המתוחכם מעמידים אותו כאחד מאמצעי המיגון הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק. מנעולן בהרצליה יתקין עבורכם מנעול כספת בכל מקום שבו אתם מבקשים ביטחון והגנה.

Call Now Buttonמנעולן 24 שעות - 0777112001