שירות לדלת פלדלת

מנעולן הרצליה » שירות לדלת פלדלת

דלתות פלדלת מגיעות במגוון רחב של עיצובים והן בעלות מנגנונים שונים ומורכבים. כדי לתת שירות לדלת פלדלת צריך להיות בעל הכשרה נרחבת ובעל ניסיון בשטח. מדובר בדלתות מורכבות ולא כל אחד יודע כיצד לפרק את הדלת, לשמן את הפלטות, לשכפל מפתח עם כרטיס שכפול חכם ולדאוג שהדלת תהיה תקינה ובטיחותית.

חברת מנעולן הרצליה מספקת שירות לדלת פלדלת ברמה הגבוהה ביותר
ובמחירים נוחים לכל כיס

למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

  • אנו מעניקים מגוון שירותים לדלת פלדת -החל מהחלפת צילינדר ועד לקיצור הדלת
  • כל השירותים נעשים על ידי בעלי מקצוע מומחים עם ניסיון רב שנים בדלת פלדלת
  • כל השירותים מתבצעים על פי התקן ובאישור משטרת ישראל
  • מספקים שירות במשך כל היממה בכל ימות השבוע
  • חייגו אלינו עכשיו: 077-711-2001

שירות לדלת פלדלת

מה כולל שירות לדלת פלדלת

כדי לדעת איך לטפל בפלדלת על המנעולן להיות חבר בארגון המנעולנים הישראלי ובעל תעודת יושר מהמשטרה. תעודה זו מצביעה כל כך  שהוא מחויב לסודיות, לדיסקרטיות ולכללי אתיקה מקצועיים. חברת מנעולן בהרצליה מתחייבת לתת שירות מדויק לדלת פלדלת ולהתאים את הטיפול לבעיה. לפעמים יש צורך לבצע שיוף או שימון קל והדלת חוזרת לתפקוד ואין צורך להחליף צילינדר או מנגנונים מסובכים.

ציפוי לדלת פלדת והתקנת טפטים

לציפוי דלתות כמה יתרונות בולטים שהעיקרי הוא שינוי המראה והעיצוב של הדלת תוך הצגת רושם ראשוני בולט יותר עבור כל מי שנכנס. התקנת טפט / ציפוי של הדלת יכולה לחסוך בקניית דלת חדשה ומוצעת כפתרון מושלם עבור כל מי שמעוניין לשדרג את עיצוב דלת הכניסה.

חברת מנעולן הרצליה תעניק לכם ציפוי דלתות ברמת גימור מושלמת שתשתלב עם שאר העיצוב הייחודי של הבית או הדירה שלכם. אנו נתחייב בפניכם לעשות שימוש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר על מנת להבטיח עבודה שתישאר איתנה למשך שנים רבות קדימה.

ידית לדלת פלדלת ייחודית בהתאמה מלאה לדלת

אנו מציעים החלפת ידיות לכל סוגי דלתות הפלדלת והרב בריח ונציג בפניכם מגוון אפשרויות רחב של בחירה, בכדי שהידיות עצמן ישתלבו עם עיצוב הדלת באופן המושלם ביותר. על מנת להחליף ידית לדלת פלדת ישנם כמה נקודות שצריך לקחת בחשבון כגון:

  • סוג הידית (קבועה או נעה),
  • התאמת הידית לסגנון העיצובי של הדלת (דלת בסגנון כפרי מעוצב, או עיצוב מודרני ומתקדם)
  • חישוב אלמנטים של הדלת כגון גודל, שטח ועוד מספר רב של גורמים.

>> אנו נשמח להתקין גם ידיות לדלתות פנים של פלדלת (בהתאם לכל הקריטריונים הרשומים לעיל).

התקנה והחלפת עינית לדלת פלדלת

התקנת עינית לדלת פלדלת תורמת רבות להגברת הביטחון בבית שלנו ותעזור לנו לראות בברור מי עומד מהצד השני של הדלת. התקנת העינית אינה מורכבת ביחס להתקנות אחרות והשרותים הרבים אותם אנו מציעים ומצריכות הכנות מקדימות לפני ההתקנה כמו:

בדיקה ומדידת עובייה של הדלת על מנת לאמוד את אורך העינית אותה נרצה להתקין

הכנת הכלים הדרושים בכדי לבצע התקנה מדויקת כגון מקדיחה מקדחה בעלת ראש שטוח.

לאחר פעולת הקידוח והכנסת העינית פנימה, יש לקבע את העינית באמצעות מטבע מיוחד (חישוק) המותאם בדיוק לצורך כך.

שירות אדיב ומקצועי ללא פשרות

חברת מנעולן בהרצליה מתחייבת לספק שירות לדלת פלדלת במהירות האפשרית. התקשר אלינו ואנו נגיע אליך ישירות כדי לפתור לך את הבעיה. בין אם מדובר בתיקון דלתות פלדלת ושכפול מפתח באמצעות כרטיס חכם, או בבעיה פעוטה של חריקת הדלת, אנו נספק לך שירות מקצועי ואדיב. שירות לדלת פלדלת ניתן על ידי מנעולן מיומן ובעל ניסיון ואנו מתחייבים לעבודה מקצועית, נקייה ומסודרת. הכלים שבהם משתמשים העובדים שלנו הם עדינים ומאפשרים השארת המקום נקי ומסודר, ללא כתמים או שריטות מסביב.

תיקון דלתות בהרצליה

Call Now Buttonמנעולן 24 שעות - 0777112001