שירות לדלת זכוכית

מנעולן הרצליה » שירות לדלת זכוכית

דלתות זכוכית נמצאות בכניסה לבניינים, כדלתות פנימיות במשרדים ואף בבתים פרטיים במקלחונים. כדי לדעת כיצד לתת שירות לדלת זכוכית על המנעולן לעבוד עם הכלים העדינים והטובים ביותר ולהיות בעל ניסיון בתחום. לא כל מנעולן יודע כיצד לעבוד עם דלת זכוכית ולפעמים הם גורמים נזק כי הם טועים בתיקון המנגנון או לא עובדים בזהירות מספיקה. אנו מספקים שירות לדלת זכוכית מכל הסוגים ובכל העיצובים, במהירות, באדיבות ובמקצועיות.

חברת מנעולן הרצליה מספקת שירות לדלת זכוכית ברמה המקצועית ביותר ובמחירים נוחים

למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

  • אנו מעניקים מגוון שירותים לדלת זכוכית – גם למשרדים וחברות
  • כל השירותים נעשים על ידי בעלי מקצוע מומחים עם ניסיון רב שנים בכל הקשור לדלת זכוכית
  • כל השירותים מתבצעים באישור משטרת ישראל
  • מספקים שירות 24 שעות ביממה גם לחברות העובדות מסביב לשעון
  • חייגו אלינו עכשיו: 077-711-2001

שירות לדלת זכוכית

מה כלול במתן שירות לדלת זכוכית

שירות לדלת זכוכית כולל החלפה של אביזרים לפי הצורך, כגון מנגנון נעילה, אביזר עליון ותחתון עם צירים. נוסף על כך יש אפשרות להתקין מנעול חשמלי בדלת זכוכית ולוודא שהוא פועל כיאות. לעתים חלל הבית או המשרד עבר שיפוץ והמרצפות הוחלפו או הניחו במקומן פרקט ולכן יש להתאים את גובה דלת הזכוכית לרצפה החדשה. שירות לדלת זכוכית כולל גם התקנת מנעול במקלחון, לתקן שבר בתקרות גבס הצמודות לדלת, לתקן או להחליף את המשאבה הרצפתית ולדאוג לתקינות מחזיר הדלת.

אחריות ומיומנות

חברת מנעולן בהרצליה מספקת שירותי פריצת דלתות לכל סוגי הדלתות, דלתות פלדלת, דלתות עץ ואף דלתות זכוכית. העובדים שלנו בעלי תעודת יושר ועברו הכשרה במקומות הטובים ביותר. אנו בעלי ניסיון בשירות לדלת זכוכית ונגיע אליך במהירות האפשרית כדי לתת לך שירות של כיוונון, תיקון והחלפת אביזרים לפי הצורך.

Call Now Buttonמנעולן 24 שעות - 0777112001